متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۶ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان:کلاس‌های کانون زبان در خوزستان بعد از بحران کرونا برگزار می‌شوند

کلاس‌های کانون زبان

کلاس‌های کانون زبان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با اشاره به اینکه آغاز کلاس‌های کانون زبان به بعد از بحران کرونا موکول شد، گفت: با این وجود متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این کلاس‌ها بصورت اینترنتی ثبت‌نام خود را انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، وحید کیانی با اشاره به اینکه تمامی فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و اوقات فراغت در کانون پرورش فکری با هماهنگی استاندار خوزستان به حالت تعلیق درآمده است، اظهارداشت: با این وجود ثبت نام ترم جدید زبان آموزان کانون زبان ایران از پنجم فروردین شروع شده که جزئیات آن در سایت www.ili.ir ارایه شده و از طریق کانال های ارتباطی نیز اطلاع رسانی شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان تاکید کرد: تاکنون هیچگونه اطلاعیه‌ای مبنی بر آغاز برگزاری کلاس‌ها در کانون زبان ایران صادر نشده بود.

وی تصریح کرد: زمان شروع کلاس‌ها امسال با توجه به شرایط خاص کشور، بستگی به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد و حتما بعد از فروکش کردن کامل این ویروس خواهد بود.

کیانی خاطرنشان کرد: در استان خوزستان بیش از ۱۲ هزار زبان آموز در کانون زبان ایران مشغول به تحصیل هستند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در خصوص مراکز فرهنگی و هنری، بیان داشت: فعالیت این مراکز نیز تا زمان عبور از بحران کرونا در حالت تعلیق خواهد ماند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان ۵۴ مرکز ثابت، ۶ مرکز سیار و یک کتابخانه پستی دارد که کودکان ۶ تا ۱۷ ساله از فعالیت کتابخوانی، فرهنگی، هنری و ادبی آن استفاده می‌کنند.

بر اساس این گزارش، پیش از این مدیر کانون زبان ایران در خوزستان اعلام کرد که هر چقدر هم که ترم با تاخیر آغاز شود، قطعا کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار خواهند شد و در صورتی‌که تا پایان فصل بهار شرایط کشور به حالت عادی بازنگردد، انتخاب درس، روز، ساعت و شهریه در پروفایل زبان آموز باقی خواهد ماند و هر زمان شرایط به حالت عادی بازگردد، کلاس‌ها آغاز می‌شوند.

آخرین مطالب