متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان کاتالیست ایران: ایران از خرید کاتالیست‌های پرمصرف صنعت نفت بی‌نیاز شد

کاتالیستی صنعت نفت

 کاتالیستی صنعت نفت

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان کاتالیست گفت: در شرایط کنونی نیازهای کاتالیستی صنعت نفت به همت دانش‌بنیان‌ها تأمین شده و در شرایط تحریم نیازی به خرید کاتالیست‌های پرمصرف نداریم.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، عبدالرضا حمیدی امروز (سه‌شنبه، یکم بهمن ماه) در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش با بیان اینکه هم‌زمان با اعمال تحریم‌های غیرقانونی آمریکا، ایران به جمع کشورهای تولیدکننده کاتالیست‌های پرمصرف در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پیوسته است، گفت: از مجموع کاتالیست‌های پرمصرف در صنعت نفت کشور تاکنون تولید داخلی با دانش ایرانی ۴۴ کاتالیست انجام شده است.

وی افزود: ایران یکی از معدود کشورهای جهان به شمار می‌رود که به انحصار کاتالیستی شرکت‌های بزرگ کاتالیست‌ساز جهان پایان داده است.

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان کاتالیست ایران تصریح کرد: در شرایط کنونی، نیازهای کاتالیستی صنعت نفت به همت شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی تأمین شده و در شرایط تحریم نیازی به خرید و واردات کاتالیست‌های پرمصرف نداریم.

حمیدی تأکید کرد: در شرایط کنونی در کنار تأمین نیاز داخلی، ایران به جمع صادرکنندگان کاتالیست در منطقه خاورمیانه پیوسته است.

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان کاتالیست گفت: در شرایط کنونی نیازهای کاتالیستی صنعت نفت به همت دانش‌بنیان‌ها تأمین شده و در شرایط تحریم نیازی به خرید کاتالیست‌های پرمصرف نداریم.به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، عبدالرضا حمیدی امروز (سه‌شنبه، یکم بهمن ماه) در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش با بیان اینکه هم‌زمان با اعمال تحریم‌های غیرقانونی آمریکا، ایران به جمع کشورهای تولیدکننده کاتالیست‌های پرمصرف در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پیوسته است، گفت: از مجموع کاتالیست‌های پرمصرف در صنعت نفت کشور تاکنون تولید داخلی با دانش ایرانی ۴۴ کاتالیست انجام شده است.وی افزود: ایران یکی از معدود کشورهای جهان به شمار می‌رود که به انحصار کاتالیستی شرکت‌های بزرگ کاتالیست‌ساز جهان پایان داده است.نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان کاتالیست ایران تصریح کرد: در شرایط کنونی، نیازهای کاتالیستی صنعت نفت به همت شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی تأمین شده و در شرایط تحریم نیازی به خرید و واردات کاتالیست‌های پرمصرف نداریم.

آخرین مطالب