یکشنبه
۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
کد خبر : 5791
7:23:20 - دوشنبه 3 آگوست 2020
مدیر کل پست خوزستان عنوان کرد:کار و تلاش در گرمای بالای ۵۰ درجه

مدیر کل پست خوزستان عنوان کرد:کار و تلاش در گرمای بالای ۵۰ درجه

پست خوزستان موج بی‌سابقه گرما در استان خوزستان، ادارات و سازمان‌ها را به نیمه تعطیلی کشانده است. به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، مدیر کل پست خوزستان گفت: در شرایطی که خوزستان گرمترین روز‌های سال را سپری می‌کند و دمای هوا به بالای ۵۰ درجه و رطوبت به حدود ۱۰۰ درصد رسیده است؛ کارکنان ...

پست خوزستان

پست خوزستان

موج بی‌سابقه گرما در استان خوزستان، ادارات و سازمان‌ها را به نیمه تعطیلی کشانده است.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، مدیر کل پست خوزستان گفت: در شرایطی که خوزستان گرمترین روز‌های سال را سپری می‌کند و دمای هوا به بالای ۵۰ درجه و رطوبت به حدود ۱۰۰ درصد رسیده است؛ کارکنان واحد‌های قبول، تجزیه، رهسپاری و توزیع مرسولات در پست خوزستان طبق روال همیشه مشغول خدمت رسانی هستند.
مهران حموله افزود: از سوی دیگر، با گسترش شیوع ویروس کرونا و افزایش نقش پست در کاهش ترددها، ترافیک مرسولات در پست خوزستان چندین برابر شده است که این موضوع نیز بر میزان حجم کار بخش‌های اجرایی پست افزوده است.
به گفته وی، افزایش دما و رطوبت در استان خوزستان و همزمانی آن با ورود ماهیانه بیش از ۶۰ هزار مرسوله خرید اینترتی از فروشگاه‌های مختلف از جمله دیجی کالا که ۱۵ درصد این مرسولات را در کل کشور شامل می‌شود، موجب شده کارکنان پست بی‌وقفه و بدون تعطیلی مشغول خدمات رسانی باشند.
مدیر کل پست خوزستان ادامه داد: با بسیج امکانات و منابع و همچنین افزایش ساعات کاری کارکنان، تاکنون موفق به مدیریت شرایط و تحویل و توزیع به موقع مرسولات افزایش یافته شده ایم.
به گفته وی، افزایش دما و رطوبت در استان خوزستان و همزمانی آن با ورود ماهیانه بیش از ۶۰ هزار مرسوله خرید اینترتی از فروشگاه‌های مختلف از جمله دیجی کالا که ۱۵ درصد این مرسولات را در کل کشور شامل می‌شود، موجب شده کارکنان پست بی‌وقفه و بدون تعطیلی مشغول خدمات رسانی باشند.مدیر کل پست خوزستان ادامه داد: با بسیج امکانات و منابع و همچنین افزایش ساعات کاری کارکنان، تاکنون موفق به مدیریت شرایط و تحویل و توزیع به موقع مرسولات افزایش یافته شده ایم.به گفته وی، افزایش دما و رطوبت در استان خوزستان و همزمانی آن با ورود ماهیانه بیش از ۶۰ هزار مرسوله خرید اینترتی از فروشگاه‌های مختلف از جمله دیجی کالا که ۱۵ درصد این مرسولات را در کل کشور شامل می‌شود، موجب شده کارکنان
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/