شنبه
۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰
کد خبر : 6517
11:42:32 - سه‌شنبه 13 آوریل 2021
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد : پرداخت تسهیلات کرونا به مشاغل آسیب‌دیده در استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد : پرداخت تسهیلات کرونا به مشاغل آسیب‌دیده در استان

تاکنون به ۱۳ هزار و ۷۱۷ پرونده، مبلغ یک هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در خوزستان پرداخت شده است. به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در خصوص عملکرد خوزستان در پرداخت تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب‌دیده گفت: با پیگیری‌های استاندار خوزستان ، مهلت ثبت ...

تاکنون به ۱۳ هزار و ۷۱۷ پرونده، مبلغ یک هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در خوزستان پرداخت شده است.
به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در خصوص عملکرد خوزستان در پرداخت تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب‌دیده گفت: با پیگیری‌های استاندار خوزستان ، مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات کرونایی تا پایان اردیبهشت‌ماه تمدید شده است.
ارسلان غمگین افزود: تسهیلات کرونایی در شش بخش شامل متقاضیان خویش‌فرمایی فاقد بیمه، بنگاه‌های رسمی، فرهنگ و ارشاد، ورزش و گردشگری تا پایان اردیبهشت‌ماه فرصت دارند برای دریافت تسهیلات کرونا ثبت نام کنند.
وی گفت: تاکنون ۲۱ هزار و ۱۲۶ پرونده با ارزش ۳ هزار و ۵۴۰ میلیارد ریال بررسی و برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک‌های استان خوزستان ارسال شده‌اند. از این تعداد، تاکنون به ۱۳ هزار و ۷۱۷ پرونده، مبلغ یک هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در خوزستان پرداخت شده است.
غمگین تصریح کرد: در حال حاضر مبلغ یک هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال در بانک‌های استان باقی مانده است که با دستور استاندار خوزستان قرار است پیش از پایان اردیبهشت‌ماه این مبلغ نیز از سوی بانک‌های خوزستان به عنوان تسهیلات کرونا به واحد‌های آسیب‌دیده از کرونا پرداخت شود.
بیشتر بخوانید:تاکنون اعطای تسهیلات کرونایی به ۵۴ درصد از رانندگان خوزستانوی افزود: مهلت ثبت نام برای متقاضیان دریافت تسهیلات کرونایی وجود دارد و این مشاغل می‌توانند برای دریافت تسهیلات اقدام کنند. پیگیری خواهیم کرد که این تسهیلات به اصناف و واحد‌های بیشتری در استان خوزستان تعلق بگیرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با جلساتی که با بانک‌های عامل برگزار شده است، شاهد اقدامات رو به جلو هستیم و بانک‌ها نیز قول داده‌اند که مسیر پرداخت این تسهیلات، تسهیل شود .

 

خوزستانوی افزود: مهلت ثبت نام برای متقاضیان دریافت تسهیلات کرونایی وجود دارد و این مشاغل می‌توانند برای دریافت تسهیلات اقدام کنند. پیگیری خواهیم کرد که این تسهیلات به اصناف و واحد‌های بیشتری در استان خوزستان تعلق بگیرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با جلساتی که با بانک‌های عامل برگزار شده است، شاهد اقدامات رو به جلو هستیم و بانک‌ها نیز قول داده‌اند که مسیر پرداخت این تسهیلات، تسهیل شود .

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/