متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ می باشد.
متین وب هاست

استاندار خوزستان: پالایشگاه شوشتر برای خرید نفت سنگین مشکلی ندارد

پالایشگاه پترو پارس

استاندار خوزستان در خصوص حل مساله نقدینگی پالایشگاه پترو پارس شوشتر، گفت: جهت خرید نفت سنگین برای این پالایشگاه مشکلی وجود ندارد.

غلامرضا شریعتی در آیین افتتاح پالایشگاه پارس پترو شوشتر که شامگاه ۱۶ بهمن برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در طول ساخت این پروژه، همیشه همراه بوده‌ایم و پیش از این نیز در جریان ساخت پروژه، سه بار در محل حضور پیدا کرده بودم و جلساتی برای حل مشکلات موجود برگزار کردیم و خدا را شکر پروژه به نتیجه رسید.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی، وی بیان کرد: در خصوص حل مساله نقدینگی برای خرید نفت سنگین نیز مشکلی وجود ندارد و به رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت دستور دادم که کارهای مربوطه را سریع انجام دهد و مبلغ ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات در اختیار مسئولان مربوطه قرار خواهیم داد.

همچنین حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سرمایه‌گذار مربوط به این پروژه مواردی را در خصوص مسائل مالی و حمایت‌های فنی مطرح کرده است که حتما از ناحیه مسئولان مربوطه یعنی وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیری خواهند شد و حتما این وزارتخانه حمایت خواهد کرد.

وی افزود: درخواست‌های دیگری وجود داشت که من حتما آن‌ها را از طریق وزارت اقتصاد و دارایی و مدیریت بانک‌ها پیگیری خواهم کرد.

امیری گفت: اگر این پروژه در مدت تقریبا قابل قبول و کوتاه به نتیجه رسیده است، حکایت از این دارد که مسئولان محترم محلی و همچنین استاندار خوزستان پای کار بوده‌اند. استاندار انصافا در حمایت از واحدهای تولیدی و کارگزاران، کم نگذاشته و اعلام آمادگی داشته است که اگر در این مسیر باز هم نیاز به کمک باشد، پیگیری خواهد کرد.

همچنین حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سرمایه‌گذار مربوط به این پروژه مواردی را در خصوص مسائل مالی و حمایت‌های فنی مطرح کرده است که حتما از ناحیه مسئولان مربوطه یعنی وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیری خواهند شد و حتما این وزارتخانه حمایت خواهد کرد.وی افزود: درخواست‌های دیگری وجود داشت که من حتما آن‌ها را از طریق وزارت اقتصاد و دارایی و مدیریت بانک‌ها پیگیری خواهم کرد.امیری گفت: اگر این پروژه در مدت تقریبا قابل قبول و کوتاه به نتیجه رسیده است، حکایت از این دارد که مسئولان محترم محلی و همچنین استاندار خوزستان پای کار بوده‌اند. استاندار انصافا در حمایت از واحدهای تولیدی و کارگزاران، کم نگذاشته و اعلام آمادگی داشته است که اگر در این مسیر باز هم نیاز به کمک باشد، پیگیری خواهد کرد.

آخرین مطالب