یکشنبه
۲ مهر , ۱۴۰۲
کد خبر : 8012
8:55:44 - سه‌شنبه 9 آگوست 2022
وزیر کشور به خوزستان سفر کرد

وزیر کشور به خوزستان سفر کرد

وزیر کشور به منظور بررسی  وضعیت گذرگاه اربعین حسینی  در شلمچه روز سه شنبه وارد خوزستان شد.   به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛از طریق فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جنتی وارد آبادان شد و پس از استقبال از سوی استاندار خوزستان و مدیر عامل منطقه آزاد اروند عازم شلمچه شد.   وی قرار است آخرین ...

وزیر کشور به منظور بررسی  وضعیت گذرگاه اربعین حسینی  در شلمچه روز سه شنبه وارد خوزستان شد.

 

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛از طریق فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جنتی وارد آبادان شد و پس از استقبال از سوی استاندار خوزستان و مدیر عامل منطقه آزاد اروند عازم شلمچه شد.

 

وی قرار است آخرین اقدامات انجام شده برای میزبانی زایران اربعین حسینی از جمله استقرار مواکب حسینی، پارکینگ‌ ، گیت های ورود و خروج داخلی و خارجی را مورد بررسی قرار دهد.

 

بازدید از پایانه مرزی شلمچه و شرکت در نشست ستاد اربعین حسینی در شلمچه از دیگر برنامه‌های سفر وزیر کشور به خوزستان است.

 

گذرگاه اربعین حسینی شلمچه در ۲۰ کیلومتری خرمشهر قرار دارد.

 

۲۶ شهریورماه امسال مصادف با اربعین حسینی است.

 

 

***

 وزیر کشور به منظور بررسی وضعیت گذرگاه اربعین حسینی در شلمچه روز سه شنبه وارد خوزستان شد.به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛از طریق فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جنتی وارد آبادان شد و پس از استقبال از سوی استاندار خوزستان و مدیر عامل منطقه آزاد اروند عازم شلمچه شد.وی قرار است آخرین اقدامات انجام شده برای میزبانی زایران اربعین حسینی از جمله استقرار مواکب حسینی، پارکینگ‌ ، گیت های ورود و خروج داخلی و خارجی را مورد بررسی قرار دهد.بازدید از پایانه مرزی شلمچه و شرکت در نشست ستاد اربعین حسینی در شلمچه از دیگر برنامه‌های سفر وزیر کشور به خوزستان است.گذرگاه اربعین حسینی شلمچه در ۲۰ کیلومتری خرمشهر قرار دارد.۲۶ شهریورماه امسال مصادف با اربعین حسینی است.

 وزیر کشور به منظور بررسی وضعیت گذرگاه اربعین حسینی در شلمچه روز سه شنبه وارد خوزستان شد.به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛از طریق فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جنتی وارد آبادان شد و پس از استقبال از سوی استاندار خوزستان و مدیر عامل منطقه آزاد اروند عازم شلمچه شد.وی قرار است آخرین اقدامات انجام شده برای میزبانی زایران اربعین حسینی از جمله استقرار مواکب حسینی، پارکینگ‌ ، گیت های ورود و خروج داخلی و خارجی را مورد بررسی قرار دهد.

بازدید از پایانه مرزی شلمچه و شرکت در نشست ستاد اربعین حسینی در شلمچه از دیگر برنامه‌های سفر وزیر کشور به خوزستان است.گذرگاه اربعین حسینی شلمچه در ۲۰ کیلومتری خرمشهر قرار دارد.

۲۶ شهریورماه امسال مصادف با اربعین حسینی است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/