متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : پنج شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان: تا ۶ ماه دیگر مشکلات فضای آموزشی استثنایی خوزستان به حداقل می‌رسد

وضعیت فضاهای آموزشی

ثبت نام دانش آموزان

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با اشاره به جزئیات پروژه‌های در حال ساخت این اداره، گفت: حداکثر تا شش ماه دیگر با کامل شدن پروژه‌های در حال ساخت، مشکلات آموزش و پرورش استثنایی در زمینه فضاهای آموزشی به حداقل می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، علی ممبینی با اشاره به آخرین وضعیت فضاهای آموزشی آموزش و پرورش استثنایی خوزستان، اظهار کرد: خوشبختانه حداکثر تا شش ماه دیگر و با کامل شدن پروژه‌های در حال ساخت، مشکلات آموزش و پرورش استثنایی در زمینه فضاهای آموزشی به حداقل می‌رسد.

وی ادامه داد: در شهریورماه سال جاری یک سالن ورزشی در بهبهان و در آذر ماه اولین مدرسه استثنایی در باوی به بهره‌برداری می‌رسند. همچنین یک مدرسه استثنایی در کارون در دی‌ماه سال جاری تکمیل می‌شود. دانش‌آموزان با نیازهای ویژه شهرستان کارون و باوی اکنون در مدارس عادی درس می‌خوانند که با تکمیل دو پروژه‌شان، دارای مدرسه استاندارد می‌شوند.

ممبینی در پایان گفت: همچنین دو مدرسه در مناطق کیانشهر و بهارستان اهواز با پیشرفت ۴۰ درصدی در حال تکمیل هستند که تا پایان سال ۹۹ و یا نیم‌سال اول ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسند.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با اشاره به جزئیات پروژه‌های در حال ساخت این اداره، گفت: حداکثر تا شش ماه دیگر با کامل شدن پروژه‌های در حال ساخت، مشکلات آموزش و پرورش استثنایی در زمینه فضاهای آموزشی به حداقل می‌رسد.به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، علی ممبینی با اشاره به آخرین وضعیت فضاهای آموزشی آموزش و پرورش استثنایی خوزستان، اظهار کرد: خوشبختانه حداکثر تا شش ماه دیگر و با کامل شدن پروژه‌های در حال ساخت، مشکلات آموزش و پرورش استثنایی در زمینه فضاهای آموزشی به حداقل می‌رسد.رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با اشاره به جزئیات پروژه‌های در حال ساخت این اداره، گفت: حداکثر تا شش ماه دیگر با کامل شدن پروژه‌های در حال ساخت، مشکلات آموزش و پرورش استثنایی در زمینه فضاهای آموزشی به حداقل می‌رسد.به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، علی ممبینی با اشاره به آخرین وضعیت فضاهای آموزشی آموزش و پرورش استثنایی خوزستان، اظهار کرد: خوشبختانه حداکثر تا شش ماه دیگر و با کامل شدن پروژه‌های در حال ساخت، مشکلات آموزش و پرورش استثنایی در زمینه فضاهای آموزشی به حداقل می‌رسد.

آخرین مطالب