متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۶ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

مراسم تکریم و معارفه رئیس حراست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد

مناطق نفت خیز

مناطق نفت خیز

در مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران و روسای واحدهای ستادی شرکت مناطق نفت خیز جنوب، مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و سرپرست جدید حراست این شرکت روز یکشنبه (۵ خرداد ۱۳۹۸) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی  ، در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: حراست چشم و گوش سازمان است و با اجرای کامل وظایف و مسئولیت های حراست، مسیر حرکت به سمت تحقق اهداف و مأموریت های سازمان هموار خواهد شد.

مهندس احمد محمدی گفت: حراست می تواند موانع و مشکلات رسیدن به اهداف را شناسایی و پیش بینی و از وقوع آنها پیش گیری نماید.

وی، ساماندهی نیروی انسانی، تقویت آموزش های عمومی و تخصصی و چابک سازی را از جمله وظایف اولویت دار حراست مناطق نفت خیز جنوب عنوان کرد.

مهندس محمدی در ادامه از زحمات و تلاش های ۴ ساله محمد نظری رئیس سابق حراست شرکت مناطق نفت خیز جنوب قدردانی و برای کوروش محمدی سرپرست حراست آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه مراسم، آقای نظری، گزارشی از عملکرد خود در مدت تصدی این مسئولیت ارائه داد و سرپرست حراست ضمن بیان دیدگاه های خود، بر همکاری همه ارکان شرکت برای تحقق برنامه ها تاکید کرد.

وی، ساماندهی نیروی انسانی، تقویت آموزش های عمومی و تخصصی و چابک سازی را از جمله وظایف اولویت دار حراست مناطق نفت خیز جنوب عنوان کرد.مهندس محمدی در ادامه از زحمات و تلاش های ۴ ساله محمد نظری رئیس سابق حراست شرکت مناطق نفت خیز جنوب قدردانی و برای کوروش محمدی سرپرست حراست آرزوی موفقیت کرد.در ادامه مراسم، آقای نظری، گزارشی از عملکرد خود در مدت تصدی این مسئولیت ارائه داد و سرپرست حراست ضمن بیان دیدگاه های خود، بر همکاری همه ارکان شرکت برای تحقق برنامه ها تاکید کرد.آرزوی موفقیت کرد.در ادامه مراسم، آقای نظری، گزارشی از عملکرد خود در مدت تصدی این مسئولیت ارائه داد و سرپرست حراست ضمن بیان دیدگاه های خود، بر همکاری همه ارکان شرکت برای تحقق برنامه ها تاکید کرد.

آخرین مطالب