متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان مطرح کرد:جزئیات محدودیت‌های جدید اطلاع‌رسانی می‌شود

محدودیت‌های جدید

محدودیت‌های جدید

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به ادامه محدودیت‌ها در ۱۰ شهر استان در هفته‌های آینده، گفت: جزئیات محدودیت‌های جدید هنوز اعلام نشده است.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، رضا نجاتی اظهار کرد: همه محدودیت‌هایی که برای ۱۰ شهر قرمز خوزستان از نظر وضعیت کرونا مصوب شده بود تا پایان هفته جاری و حتی هفته‌های آینده پا برجا است.

وی افزود: روز شنبه این هفته ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص اعمال محدودیت‌ها مصوبه‌ای داشت و شیوه‌نامه‌ای تنظیم کرد اما مقرر شد بررسی‌های بیشتری انجام و سپس به استان‌ها ابلاغ شود.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: روز گذشته (۲۶ آبان‌ماه) کلیات این طرح جامع توسط سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد اما هنوز جزئیات آن را به ما اعلام نکرده‌اند.

وی گفت با بیان اینکه زمان اعمال این محدودیت‌ها از اول آذرماه خواهد بود، افزود: به محض اعلام جزئیات این طرح، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: روز گذشته (۲۶ آبان‌ماه) کلیات این طرح جامع توسط سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد اما هنوز جزئیات آن را به ما اعلام نکرده‌اند.وی صحبت می‌کرد، با بیان اینکه زمان اعمال این محدودیت‌ها از اول آذرماه خواهد بود، افزود: به محض اعلام جزئیات این طرح، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: روز گذشته (۲۶ آبان‌ماه) کلیات این طرح جامع توسط سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد اما هنوز جزئیات آن را به ما اعلام نکرده‌اند.وی صحبت می‌کرد، با بیان اینکه زمان اعمال این محدودیت‌ها از اول آذرماه خواهد بود، افزود: به محض اعلام جزئیات این طرح، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: روز گذشته (۲۶ آبان‌ماه) کلیات این طرح جامع توسط سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد اما هنوز جزئیات آن را به ما اعلام نکرده‌اند.وی صحبت می‌کرد، با بیان اینکه زمان اعمال این محدودیت‌ها از اول آذرماه خواهد بود، افزود: به محض اعلام جزئیات این طرح، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

آخرین مطالب