شنبه
۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰
کد خبر : 6576
22:33:13 - شنبه 1 مه 2021
رئیس پلیس راهور استان خبر داد:برداشته شدن محدودیت‌های ترافیکی خوزستان،صرفا در شب‌های قدر

رئیس پلیس راهور استان خبر داد:برداشته شدن محدودیت‌های ترافیکی خوزستان،صرفا در شب‌های قدر

محدودیت‌های ترافیکی رئیس پلیس راهور خوزستان از برداشته شدن محدودیت‌های ترافیکیمحدودیت‌های ترافیکی صرفا در شب‌های قدر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛سرهنگ منصور جمشیدی اظهار کرد: تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در مراسم لیالی قدر منعی ندارد و اعمال قانون نخواهد شد. وی افزود: برابر مصوبات ستاد ملی ...

محدودیت‌های ترافیکی

رئیس پلیس راهور خوزستان از برداشته شدن محدودیت‌های ترافیکیمحدودیت‌های ترافیکی صرفا در شب‌های قدر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛سرهنگ منصور جمشیدی اظهار کرد: تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در مراسم لیالی قدر منعی ندارد و اعمال قانون نخواهد شد.

وی افزود: برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، مساجد و برگزارکنندگان مراسم احیا باید در فضای باز مراسم را بر پا کنند بنابراین به شهروندان توصیه می‌شود به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و اجرای مراسم احیا، از هرگونه توقف خودرو در محل تلاقی خیابان‌ها و در مسیرهای مساجد خودداری کنند. همچنین با رعایت آداب شهروندی از توقف در جلوی ورودی منازل مسکونی و  پارک خودرو به صورت دوبل در معابر خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور خوزستان بیان کرد: با توجه به حضور حداکثری نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در مناطق مختلف شهری و محل‌های تعیین‌شده، درخواست می‌شود شهروندان برای روان‌سازی ترافیک بیشترین همکاری را با مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

رئیس پلیس راهور خوزستان بیان کرد: با توجه به حضور حداکثری نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در مناطق مختلف شهری و محل‌های تعیین‌شده، درخواست می‌شود شهروندان برای روان‌سازی ترافیک بیشترین همکاری را با مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند.رئیس پلیس راهور خوزستان بیان کرد: با توجه به حضور حداکثری نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در مناطق مختلف شهری و محل‌های تعیین‌شده، درخواست می‌شود شهروندان برای روان‌سازی ترافیک بیشترین همکاری را با مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند.رئیس پلیس راهور خوزستان بیان کرد: با توجه به حضور حداکثری نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در مناطق مختلف شهری و محل‌های تعیین‌شده، درخواست می‌شود شهروندان برای روان‌سازی ترافیک بیشترین همکاری را با مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند.رئیس پلیس راهور خوزستان بیان کرد: با توجه به حضور حداکثری نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در مناطق مختلف شهری و محل‌های تعیین‌شده، درخواست می‌شود شهروندان برای روان‌سازی ترافیک بیشترین همکاری را با مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/