یکشنبه
۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
کد خبر : 6591
9:26:31 - شنبه 8 مه 2021
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز عنوان کرد:بومی سازی قطعات شاهکار متخصصان نیروگاه رامین

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز عنوان کرد:بومی سازی قطعات شاهکار متخصصان نیروگاه رامین

متخصصان بومی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: داخلی سازی قطعات و تجهیزات موردنیاز این نیروگاه با تلاش متخصصان بومی ادامه دارد. به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی، خلیل محمدی تامین نیاز‌ها و گام نهادن در مسیر خودکفایی را همواره از اولویت‌های مهم در این نیروگاه عنوان کرد و گفت: با تکیه بر پتانسیل‌های موجود ...

متخصصان بومی

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: داخلی سازی قطعات و تجهیزات موردنیاز این نیروگاه با تلاش متخصصان بومی ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی، خلیل محمدی تامین نیاز‌ها و گام نهادن در مسیر خودکفایی را همواره از اولویت‌های مهم در این نیروگاه عنوان کرد و گفت: با تکیه بر پتانسیل‌های موجود و استفاده از نیرو‌های کارآمد توانستیم با ساخت قطعات نیروگاهی باعث بهبود کیفیت و سرعت بالای فرآیند تعمیرات در کمترین زمان ممکن شویم.

وی با اشاره به ساخت ۳۳ نوع قطعه نیروگاهی مورد نیاز این نیروگاه در آغاز سال جدید افزود: با تکیه بر توان داخلی و پشتیبانی از متخصصان این مجموعه و رفع موانع، در تلاش برای تولید پایدار و حداکثری فصل تابستان هستیم.

محمدی مجموع قطعات ساخته شده در فروردین امسال را ۴۸ عدد عنوان کرد و بیان داشت: نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت یک هزار و ۸۵۰ مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بسیاری از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت قرار می‌دهد.

محمدی مجموع قطعات ساخته شده در فروردین امسال را ۴۸ عدد عنوان کرد و بیان داشت: نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت یک هزار و ۸۵۰ مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بسیاری از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت قرار می‌دهدمحمدی مجموع قطعات ساخته شده در فروردین امسال را ۴۸ عدد عنوان کرد و بیان داشت: نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت یک هزار و ۸۵۰ مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بسیاری از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت قرار می‌دهد

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/