متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : جمعه ۱۳۹۹/۰۹/۷ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

او می تواند پدیده ی انتخابات رامهرمز باشد

 

انتخابات مجلس نزدیک است و در این میان تقریبا تمام سیاسیون و فعالان اجتماعی در کشور و خوزستان سرگرم مقدمات برگزاری انتخابات هستند در این میان رامهرمز شهر سمنگان یکی از سیاسی ترین دوران خود را سپری می کند و طیف های مختلف سیاسی؛ اجتماعی و قومی همه درگیر انتخابات آتی مجلس هستند.
در میان کاندیداهای رامهرمز چهره های سنتی و کلاسیک دیده می شوند اما چهره های جوانتر و نئو تکنوکرات های فعال و خوشنام هم پا به عرصه ی رقابت گذاشته اند چهره هایی که در میان آنها مدیران کشوری هم دیده می شوند.
در میان این چهره های کشوری که پا به انتخابات داغ رامهرمز گذاشته اند فرشید کلاه کج مدیرکل نفتی فرودگاه عسلویه اما نمود و جلوه ی بیشتری داشته است.
فرشید کلاه کج که در میان دوستانش به مهربانی،تواضع و وفای به عهد و پیمان مشهور است و این صفات گمشده ی سیاست مداران ما در کل کشور است و از هم اکنون دوستانش بخاطر همین صفات بارز برای او سنگ تمام گذاشته اند.
او که جزء مدیران تحصیلکرده و صاحب کلاس کشوری می باشد از لحاظ رای قومی و منطقه ای نیز از دلاوران لر بهمیی می باشد که خود دارای رای خوب قومی و عشایری در رامهرمز می باشند و پایه و ریشه ی قومی و وابستگی های او به مردم شهر و دیارش و نیز رزومه ی پربار مدیریتی او در سالیان گذشته از او رقیبی جدی ساخته است.
او که متولد ۱۳۴۶ از رامهرمز می باشد دارای کارشناسی ارشد علوم اجتماعی و ۲ فرزند دختر و پسر تحصیلکرده می باشد که فرزند پسر او خلبان و فرزند دخترش مهندس معماری می باشد و خود بعد از سالها فعالیت در صنعت نفت و کوله باری از تجارب مدیریتی و اجرایی به شهر و دیار خود آمده تا سالها تجربه ی گرانبهای خود را در اختیار و خدمت مردم شهر و منطقه ی خود بگذارد.
نکته ی جالب در خصوص فرشید کلاه کج اینکه ایشان بر عکس تمام مدیران خوزستانی و منطقه که به محض رشد به مرکز و تهران سرازیر می شوند او بعد از طی رده های مختلف و عالی مدیریتی آمده تا به مردم محروم و شریف حوزه ی رامهرمز و رامشیر خدمت بنماید.

مهندس فرشید کلاه کج با توجه به نام نیک و اقبال و رویکرد جوانان تحصیلکرده به او و نیز ریشه ی اصیل ایلیاتی و عشایری بی تردید می تواند پدیده ی انتخابات ۹۸ رامهرمز باشد و در میان مدعیان خوش بدرخشد
از ایشان در روزهای آینده بیشتر خواهیم شنید.

۲۱ آبان ۹۸/ بابک طهماسبی

آخرین مطالب