شنبه
۲۲ مرداد , ۱۴۰۱
کد خبر : 7958
21:30:54 - دوشنبه 1 آگوست 2022
ضرورت اطلاع رسانی اقدامات انجام شده دولت به مردم  معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان : دستگاه‌های اجرایی اقدامات انجام شده دولت را به اطلاع مردم برسانند.

ضرورت اطلاع رسانی اقدامات انجام شده دولت به مردم معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان : دستگاه‌های اجرایی اقدامات انجام شده دولت را به اطلاع مردم برسانند.

عبدالرضا سیفی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان با اشاره به در پیش بودن هفته دولت اظهار کرد: باید در این خصوص به همه دستگاه‌های اجرایی مکاتبه شود تا عملکرد دولت را با رویکرد امیدآفرینی منعکس کنند. به گزارش پایگاه خبری دانش وانرژی؛سیفی در این جلسه گفت: عملکرد دولت در این مدت قابل دفاع بوده و توانسته خدماتی ...

عبدالرضا سیفی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان با اشاره به در پیش بودن هفته دولت اظهار کرد: باید در این خصوص به همه دستگاه‌های اجرایی مکاتبه شود تا عملکرد دولت را با رویکرد امیدآفرینی منعکس کنند.

به گزارش پایگاه خبری دانش وانرژی؛سیفی در این جلسه گفت: عملکرد دولت در این مدت قابل دفاع بوده و توانسته خدماتی را به خوزستان ارائه دهد که با مروز زمان خود را نشان می‌دهد به همین دلیل باید در هفته دولت دستگاه‌ها ویژه عمل کنند و اقدامات انجام شده را به اطلاع مردم برسانند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان یکی از وظایف این شورا را مطلع کردن از خدمات انجام شده دانست و گفت: یکی از اقدامات مثبت دولت مبارزه با کرونا است که زندگی مردم را درگیر کرده بود که آن را از معضلات مردم کم کرد و در مقطعی به فوتی صفر نیز رسیده بودیم.

 

وی ادامه داد: پیشرفت‌هایی در بخش پزشکی انجام شد به طور مثال بخش مگا آی‌سی‌یو بیمارستان گلستان اهواز در حال تکمیل بوده که یکی از پروژه‌های کم نظیر در این حوزه است.

 

 

***

عبدالرضا سیفی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان با اشاره به در پیش بودن هفته دولت اظهار کرد: باید در این خصوص به همه دستگاه‌های اجرایی مکاتبه شود تا عملکرد دولت را با رویکرد امیدآفرینی منعکس کنند.به گزارش پایگاه خبری دانش وانرژی؛سیفی در این جلسه گفت: عملکرد دولت در این مدت قابل دفاع بوده و توانسته خدماتی را به خوزستان ارائه دهد که با مروز زمان خود را نشان می‌دهد به همین دلیل باید در هفته دولت دستگاه‌ها ویژه عمل کنند و اقدامات انجام شده را به اطلاع مردم برسانندمعاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان یکی از وظایف این شورا را مطلع کردن از خدمات انجام شده دانست و گفت: یکی از اقدامات مثبت دولت مبارزه با کرونا است که زندگی مردم را درگیر کرده بود که آن را از معضلات مردم کم کرد و در مقطعی به فوتی صفر نیز رسیده بودیم.وی ادامه داد: پیشرفت‌هایی در بخش پزشکی انجام شد به طور مثال بخش مگا آی‌سی‌یو بیمارستان گلستان اهواز در حال تکمیل بوده که یکی از پروژه‌های کم نظیر در این حوزه است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/