شنبه
۲۲ مرداد , ۱۴۰۱
کد خبر : 7951
13:35:09 - دوشنبه 1 آگوست 2022
۲۱هزار آموزگار خوزستانی زیر پوشش طرح ارزشیابی کیفی توصیفی قرار می گیرند

۲۱هزار آموزگار خوزستانی زیر پوشش طرح ارزشیابی کیفی توصیفی قرار می گیرند

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۲۱ هزار آموزگار خوزستانی در طرح ارتقای کیفی “ارزشیابی کیفی توصیفی” قرار می‌گیرند.   به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مسعود حمیدی نژاد بیان کرد: طرح ارتقای وضعیت کیفی ارزشیابی توصیفی با هدف بهبود فرآیند ارزشیابی توصیفی و آشناسازی ...

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۲۱ هزار آموزگار خوزستانی در طرح ارتقای کیفی “ارزشیابی کیفی توصیفی” قرار می‌گیرند.

 

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مسعود حمیدی نژاد بیان کرد: طرح ارتقای وضعیت کیفی ارزشیابی توصیفی با هدف بهبود فرآیند ارزشیابی توصیفی و آشناسازی هر چه بهتر ۲۱ هزار آموزگار خوزستانی با راهکارهای ارزشیابی توصیفی در استان در حال اجرایی شدن است که ۲۱ هزار آموزگار خوزستانی زیر پوشش این طرح قرار می‌گیرند.

وی در ادامه با اشاره به آموزش ۶۰ آموزگار به عنوان مدرس میانی در این طرح گفت: این آموزگاران به عنوان مدرسان میانی وظیفه آموزش سایر آموزگار در سطح مناطق و نواحی را به عهده خواهند گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان افزود: تثبیت ارزشیابی کیفی توصیفی در مدارس سراسر خوزستان، اجرایی کردن اهداف سند تحول بنیادین و ارتقای وضعیت کیفی ارزشیابی توصیفی از اهداف اجرای این طرح در آموزش و پرورش استان است.

جمعیت فرهنگی استان خوزستان بالغ بر ۶۷ هزار نفر است.

 

 

****

 مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۲۱ هزار آموزگار خوزستانی در طرح ارتقای کیفی “ارزشیابی کیفی توصیفی” قرار می‌گیرند.به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مسعود حمیدی نژاد بیان کرد: طرح ارتقای وضعیت کیفی ارزشیابی توصیفی با هدف بهبود فرآیند ارزشیابی توصیفی و آشناسازی هر چه بهتر ۲۱ هزار آموزگار خوزستانی با راهکارهای ارزشیابی توصیفی در استان در حال اجرایی شدن است که ۲۱ هزار آموزگار خوزستانی زیر پوشش این طرح قرار می‌گیرند.

وی در ادامه با اشاره به آموزش ۶۰ آموزگار به عنوان مدرس میانی در این طرح گفت: این آموزگاران به عنوان مدرسان میانی وظیفه آموزش سایر آموزگار در سطح مناطق و نواحی را به عهده خواهند گرفت.مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان افزود: تثبیت ارزشیابی کیفی توصیفی در مدارس سراسر خوزستان، اجرایی کردن اهداف سند تحول بنیادین و ارتقای وضعیت کیفی ارزشیابی توصیفی از اهداف اجرای این طرح در آموزش و پرورش استان است.جمعیت فرهنگی استان خوزستان بالغ بر ۶۷ هزار نفر است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/