سه شنبه
۱۲ مهر , ۱۴۰۱
کد خبر : 8015
13:02:07 - سه‌شنبه 9 آگوست 2022
آغاز ثبت‌نام رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی پیام نور

آغاز ثبت‌نام رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان از آغاز پذیرش در رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛دکتر مصطفی جلالی اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو در رشته‌های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شده است.   وی افزود: علاقه‌مندان، ...

رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان از آغاز پذیرش در رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛دکتر مصطفی جلالی اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو در رشته‌های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شده است.

 

وی افزود: علاقه‌مندان، جهت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش در مقطع کارشناسی نیمسال اول سال ۱۴۰۱ می‌توانند از امروز ( ۱۸ مردادماه) تا روز یکشنبه (۲۳ مردادماه) با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان عنوان کرد: متقاضیانی که وارد رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می‌شوند می‌توانند در این رشته‌ها به صورت مجازی تحصیل کنند.

 

 

****

رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان از آغاز پذیرش در رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد.به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛دکتر مصطفی جلالی اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو در رشته‌های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شده استوی افزود: علاقه‌مندان، جهت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش در مقطع کارشناسی نیمسال اول سال ۱۴۰۱ می‌توانند از امروز ( ۱۸ مردادماه) تا روز یکشنبه (۲۳ مردادماه) با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت‌نام کنند.ئیس دانشگاه پیام نور خوزستان عنوان کرد: متقاضیانی که وارد رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می‌شوند می‌توانند در این رشته‌ها به صورت مجازی تحصیل کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان از آغاز پذیرش در رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد.به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛دکتر مصطفی جلالی اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو در رشته‌های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شده است.وی افزود: علاقه‌مندان، جهت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش در مقطع کارشناسی نیمسال اول سال ۱۴۰۱ می‌توانند از امروز ( ۱۸ مردادماه) تا روز یکشنبه (۲۳ مردادماه) با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت‌نام کنند.

ئیس دانشگاه پیام نور خوزستان عنوان کرد: متقاضیانی که وارد رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می‌شوند می‌توانند در این رشته‌ها به صورت مجازی تحصیل کنند.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/