متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱ می باشد.
متین وب هاست

ثبت یک هزار و ۲۷۰ روز کار بدون حادثه در دستگاه حفاری ۳۹ فتح

شرکت ملی حفاری ایران

شرکت ملی حفاری ایران

شرکت ملی حفاری ایران

حاصل فرهنگ سازی ایمنی در بخش های عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران

ثبت یک هزار و ۲۷۰ روز کار بدون حادثه در دستگاه حفاری ۳۹ فتح

 رئیس دستگاه حفاری سنگین ۳۹ فتح شرکت ملی حفاری ایران از ثبت یک هزار و ۲۷۰ روز کار بدون حادثه در این دستگاه تا نیمه نخست امسال خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ،سید محمد صالحی در این باره گفت: این موفقیت حاصل فرهنگ سازی،رعایت استاندارد های کار و نظارت ایمنی در بخش های عملیاتی شرکت بویژه در دستگاه های حفاری بوده است.

وی با بیان اینکه دستگاه حفاری ۳۹ فتح از سال ۹۴ به ناوگان شرکت پیوست و در شمار دکل های روز آمد است، افزود: کارکنان این دستگاه بین دو تا ۳۰ سال سابقه کار دارند و همگی دانش آموخته مراکز دانشگاهی و آموزشگاه تکنولوژی حفاری از مقطع کاردانی تا کارشناشی ارشد هستند.

صالحی با اشاره به اینکه دستگاه حفاری سنگین رده فتح به دکل های اطلاق می شود که تمام برقی و دارای توان دو هزار اسب بخار می باشند، اظهار کرد: دستگاه ۳۹ فتح تحت سرپرستی مدیریت عملیات حفاری خشکی – ۲ شرکت قرار دارد و در حفاری چاه های اکتشافی، توسعه ای و توصیفی به کار گیری می شود.

 رئیس دستگاه حفاری سنگین ۳۹ فتح شرکت ملی حفاری ایران به ۲۸ سال سوابق کاری خود در بخش عملیات حفاری شرکت اشاره و گفت: از این  مدت چهار است که به عنوان رئیس دستگاه حفاری ۳۹ فتح خدمت می کند.

 وی در پیوند با این مطلب افزود: تلاش جمعی کارکنان در این دستگاه اهتمام ویژه به رعایت مقررات و ضوابط HSE بوده است و در این دستگاه کار در شرایط ایمن اولویت نخست به شمار می آید.

صالحی در خصوص موقعیت کنونی دستگاه حفاری ۳۹ فتح توضیح داد: این دستگاه در زمان حاضر در گستره عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در مناطق نفتخیز جنوب در حال حفر یک حلقه چاه  است.

وی مدت پیش بینی شده برای حفر این چاه را ۱۴۰ روز و عمق حفاری را افزون بر چهار هزار و ۵۰۰ متر عنوان کرد که با توجه به هماهنگی و همکاری نزدیک با کارفرما عملیات حفاری بر اساس برنامه دنبال می شود.

آخرین مطالب