یکشنبه
۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
کد خبر : 6067
10:18:08 - شنبه 24 اکتبر 2020
رشد ۶۲درصدی درآمد عملیاتی فولاد خوزستان در ۶ماهه اول امسال

رشد ۶۲درصدی درآمد عملیاتی فولاد خوزستان در ۶ماهه اول امسال

شرکت فولاد خوزستان عملکرد شش ماهه نخست سال ۹۹ شرکت فولاد خوزستان منتشر شد و بر این اساس شاهدیم که فخوز با رشد ۶۲درصدی درآمدهای عملیاتی و همچنین رشد ۵۰درصدی در سود عملیاتی همراه گشته است. به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، شرکت فولاد خوزستان در مدت ۶ماهه نخست امسال موفق شده است ...

شرکت فولاد خوزستان

 شرکت فولاد خوزستان

عملکرد شش ماهه نخست سال ۹۹ شرکت فولاد خوزستان منتشر شد و بر این اساس شاهدیم که فخوز با رشد ۶۲درصدی درآمدهای عملیاتی و همچنین رشد ۵۰درصدی در سود عملیاتی همراه گشته است.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، شرکت فولاد خوزستان در مدت ۶ماهه نخست امسال موفق شده است که در زمینه درآمدهای عملیاتی عدد ۱۱۲,۱۲۰,۴۰۲میلیون ریال را ثبت کند که این عدد در مدت یادشده سال ۹۸ برابر با ۷۹,۴۷۰,۱۰۶میلیون ریال بوده و رشد ۴۱درصدی را حاصل کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، در خصوص میزان سود (زیان) ناخالص این شرکت فولاد ساز بزرگ نیز می توان گفت که در مدت ۶ماهه نخست امسال عدد ۳۹,۴۴۵,۱۳۲میلیون ریال به ثبت رسیده که در مقایسه با همین مدت در سال گذشته که عدد ۲۴,۳۵۷,۸۶۳میلیون ریال بوده با رشد ۶۲درصدی همراه شده است .

اما در خصوص سایر درآمدهای این شرکت فولادی مشاهده می‌کنیم که در ۶ماهه اول امسال که ۵۲۰,۵۳۵میلیون ریال حاصل شده در مقایسه با سال قبل کاهش یافته است. چرا که در ۶ماهه اول ۹۸ این عدد ۲,۱۳۴,۶۳۵میلیون ریال بوده است.

این گزارش می افزاید: سود(زیان) عملیاتی شرکت فولاد خوزستان در مدت ۶ماهه اول سال ۹۹ برابر با ۳۴,۷۲۱,۸۷۹میلیون ریال بوده و این عدد در سال گذشته و طی همین مدت ۲۳,۱۷۰,۴۰۴میلیون ریال بوده است. بنابراین می‌توان گفت سود عملیاتی فخوز در مدت ۶ماهه نخست امسال با رشد ۵۰درصدی همراه شده است.

همچنین لازم به ذکر است سود (زیان) خالص عملیات در حال تداوم این شرکت طی مدت ۶ماهه اول امسال برابر با ۳۳,۸۱۰,۵۱۵میلیون ریال بوده است و این در حالیست که طی مدت یادشده در سال ۹۸ این عدد ۲۲,۱۰۵,۶۲۱میلیون ریال بوده و رشد ۵۳درصدی را برای امسال در این بخش به ثبت رسانده است.

یکی دیگر از موارد مهمی که میتوان در این گزارش به آن پرداخت در خصوص هزینه های مالی شرکت فولاد خوزستان است. به این شکل که از ابتدای سال ۹۹ تا انتهای شهریورماه هزینه‌های مالی این شرکت برابر با ۱,۰۶۳,۸۴۴میلیون ریال بوده است که در مقایسه با سال قبل که عدد ۱,۵۱۸,۲۷۴میلیون ریال به ثبت رسیده با کاهش همراه شده است.

گفتنی است سرمایه شرکت فولاد خوزستان در مدت ۶ماهه نخست امسال در مقایسه با همین مدت در سال قبل تغییری نداشته و به مقدار ۱۹,۰۴۸,۶۹۷میلیون ریال بوده است.

همچنین سود(زیان) خالص هر سهم۱۷۷۵ریال در ۶ماهه نخست امسال بوده و این عدد در سال گذشته برابر ۱۱۶۰ریال بوده که نشان از رشد ۵۳درصدی سود هر سهم فخوز دارد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/