متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲ می باشد.
متین وب هاست

تامین خوراک در شرکت فولاد خوزستان

شرکت صنایع فولاد خوزستان

شرکت صنایع فولاد خوزستان

شمش و اسلب مورد نیاز کارخانجات نوردی خوزستان در شرکت صنایع فولاد تامین می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، فرماندار اهواز گفت: شرکت صنایع فولاد خوزستان موظف شد که تامین مواد اولیه کارخانجات نوردی شامل شمش و اسلب را در اولویت قرار دهد.
عالمی نیسی با بیان اینکه شرکت فولاد خوزستان به تعهد خود در این زمینه عمل کرد افزود: این شرکت توافق کرده است که مصوبه استانداری را مبنی بر تامین مواد اولیه شرکت‌های فولادی اجرا کند و از همکاری محمدی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.
وی ادامه داد: شرکت گروه ملی صنایع فولاد، نورد و لوله، فولاد اکسین و نورد کاویان در ماه‌های اخیر با مشکل تامین مواد اولیه روبه رو بودند، به طوری که یکی از شرکت‌ها ناچار به تامین نیاز خود از استان هرمزگان شده بود و این امر باعث اختلال در کار این شرکت‌ها شده و به مشکل در تولید و پرداخت حقوق کارگران منجر می‌شود.
فرماندار اهواز با بیان اینکه یکی از مصوبات جلسه با استاندار خوزستان تاکید بر اولویت دادن به تامین نیاز این شرکت‌ها بوده است خاطر نشان کرد: در ۴ ماهه گذشته ۶۰۰ هزار تن از تولیدات فولاد خوزستان در استان توزیع شده به عبارتی هر ماه ۱۵۰ هزار تن که معادل ۶۰ درصد تولیدات این شرکت است.
وی ادامه داد: شرکت گروه ملی صنایع فولاد، نورد و لوله، فولاد اکسین و نورد کاویان در ماه‌های اخیر با مشکل تامین مواد اولیه روبه رو بودند، به طوری که یکی از شرکت‌ها ناچار به تامین نیاز خود از استان هرمزگان شده بود و این امر باعث اختلال در کار این شرکت‌ها شده و به مشکل در تولید و پرداخت حقوق کارگران منجر می‌شود.فرماندار اهواز با بیان اینکه یکی از مصوبات جلسه با استاندار خوزستان تاکید بر اولویت دادن به تامین نیاز این شرکت‌ها بوده است خاطر نشان کرد: در ۴ ماهه گذشته ۶۰۰ هزار تن از تولیدات فولاد خوزستان در استان توزیع شده به عبارتی هر ماه ۱۵۰ هزار تن که معادل ۶۰ درصد تولیدات این شرکت است.

آخرین مطالب