متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز مطرح کرد:تداوم استفاده واحد‌های نیروگاه رامین اهواز از سوخت پاک

سوخت پاک

سوخت پاک

همه واحد‌های تولیدی این نیروگاه در ۶ ماه نخست امسال از گاز به عنوان سوخت پاک و سالم استفاده کردند.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: استفاده بهینه از سوخت گاز و استفاده نکردن از مازوت یکی از مهم‌ترین رویکرد‌های ما به منظور صیانت از محیط زیست و کاهش سطح استهلاک تجهیزات فنی این نیروگاه یک هزار و ۸۵۰ مگاواتی است و همه راهکار‌ها و اقدامات تخصصی خود را برای تداوم این رویکرد بکار گرفته ایم.

خلیل محمدی افزود: سوخت مازوت آسیب‌های متعددی به تجهیزات نیروگاهی وارد می‌کند و ما نیز هیچ تمایلی به استفاده از این سوخت در واحد‌های تولیدی خود نداریم.

وی ادامه داد: با تامین مستمر گاز مورد نیاز نیروگاه در ۶ ماه دوم سال نیز شاهد تداوم استفاده واحد‌های نیروگاه رامین از این سوخت پاک باشیم.

سرپرست اداره H.S.E نیروگاه رامین اهواز نیز خاطر نشان کرد: رعایت استاندارد‌های زیست محیطی و نظارت دقیق مجموعه H.S.E بر عملیات‌های بهره برداری و تعمیرات واحد‌های نیروگاه به منظور رعایت الزامات و شیوه نامه‌های زیست محیطی به صورت مستمر و شبانه روزی اعمال می‌شود تا از بروز هرگونه آلودگی هوا، آب و خاک در محیط پیرامون نیروگاه جلوگیری نماییم.

ویدا صادقی دهکردی همچنین برخورداری نیروگاه رامین از سیستم پایش لحظه‌ای دود و کنترل مداوم پارامتر‌های زیست محیطی از طریق آزمایشگاه مجهز محیط زیست این نیروگاه را از اقدامات مستمر در این خصوص عنوان کرد.

سرپرست اداره H.S.E نیروگاه رامین اهواز نیز خاطر نشان کرد: رعایت استاندارد‌های زیست محیطی و نظارت دقیق مجموعه H.S.E بر عملیات‌های بهره برداری و تعمیرات واحد‌های نیروگاه به منظور رعایت الزامات و شیوه نامه‌های زیست محیطی به صورت مستمر و شبانه روزی اعمال می‌شود تا از بروز هرگونه آلودگی هوا، آب و خاک در محیط پیرامون نیروگاه جلوگیری نماییم.ویدا صادقی دهکردی همچنین برخورداری نیروگاه رامین از سیستم پایش لحظه‌ای دود و کنترل مداوم پارامتر‌های زیست محیطی از طریق آزمایشگاه مجهز محیط زیست این نیروگاه را از اقدامات مستمر در این خصوص عنوان کرد.

آخرین مطالب