متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : پنج شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

معاون برنامه ریزی فرمانداری اهواز:طرح نظارت بر نانوایی‌ها در اهواز برای مقابله با کرونا

ستاد مقابله با کرونا

ستاد مقابله با کرونا

معاون برنامه ریزی فرمانداری اهواز گفت: پنج واحد پخت نان در گشت نظارت بر اصناف ستاد مقابله با کرونا و با هماهنگی دستگاه قضایی، از سوی اداره نظارت بر اماکن استان خوزستان، پلمب و انشعاب گاز این نانوایی ها قطع شد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، حسن احمدی  با تقدیر از برخورد به موقع و قاطع اداره اماکن استان با اصناف متخلف تاکید کرد: در موضوع سلامتی مردم با کسی تعارف نخواهیم داشت.

وی با اشاره به فعالیت کمیته نظارت بر صنوف در سطح شهرستان اهواز گفت: پیرامون‌گزارشات واصله از سوی مرکز بهداشت غرب اهواز مبنی بر تخلف چند واحد نانوایی، موضوع با جدیت از سوی اداره اماکن استان در دستور کار قرار گرفت و با موافقت مقام قضایی با این واحدها برخورد شد.

ویروس کرونا در بیش از ۲ هفته گذشته افراد زیادی را در خوزستان مبتلا کرده به گونه‌ای که مسوولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  اعلام کردند در چند روز گذشته یک چهارم مبتلایان به ویروس کرونا در کشور مربوط به خوزستان بوده است.

برای جلوگیری از ناپایدار شدن وضعیت انتشار ویروس کرونا در خوزستان، ادارات، بانک‌ها و اصناف غیر ضروری از ۲۲ تا ۲۹ اردیبشهت ماه در شهرستان های با وضعیت قرمز تعطیل اعلام شد و مجدد از یکم تا پنجم خردادماه ادارات، شرکت ها، سازمان ها، دستگاههای اجرایی و بانک ها و اصناف تعطیل شدند.

به گفته مسوولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزایش بیماریابی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی از عوامل افزایش ابتلا به کرونا در خوزستان بوده است.

ویروس کرونا نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده است که سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

به گفته مسوولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزایش بیماریابی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی از عوامل افزایش ابتلا به کرونا در خوزستان بوده است.ویروس کرونا نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده است که سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

آخرین مطالب