متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان مطرح کرد:امکانات آتش‌نشانی و ایمنی کلانشهر اهواز توسعه یابد

سازمان ایمنی و آتش‌نشانی

 سازمان ایمنی و آتش‌نشانی

رئیس مجمع رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: به عنوان خادم مردم در مجلس نگاهی به آینده سازمان ایمنی و آتش‌نشانی شهر اهواز داریم و معتقدیم امکانات و تجهیزات این سازمان باید توسعه یابد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛ سید‌کریم حسینی دیروز در حاشیه بازدید از سازمان ایمنی و آتش‌نشانی اهواز اظهار داشت: به عنوان خادم مردم در مجلس شورای اسلامی نگاهی به آینده سازمان ایمنی و آتش‌نشانی شهر اهواز داریم.

وی افزود: خروجی این نوع نگاه و برنامه‌ریزی برای آینده باید به گونه‌ای باشد که سطح سازمان ایمنی و آتش‌نشانی و دیگر شهر‌های استان در مقایسه با شهر‌های کم برخوردار یکسان باشد این مسئله را نیز در مذاکرات پیشین با مدیران این بخش در میان گذاشتیم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان بیان کرد: به یک برنامه‌ی مشخص و معینی برای پیش برد این پروژه نیاز داریم حتی اگر چندین سال طول بکشد و مرحله به مرحله جهت اجرا شدن پیش برود باشد که بتوانیم یک سازمان ایمنی را در سطح کلانشهر اهواز راه اندازی کنیم تا بتواند جوابگوی حوادث و اتفاقات باشد.

حسینی تاکید کرد: الگو قرار‌دادن شهدا در کار ها یک امر پسندیده‌ای است به ویژه اگر شهید شهید شاخصی با جایگاه شهید قاسم سلیمانی باشد نشان دهنده زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا به شکل عملی است.

آخرین مطالب