شنبه
۲۲ مرداد , ۱۴۰۱
کد خبر : 7943
11:35:25 - دوشنبه 1 آگوست 2022
رشته بهداشت مدارس به دانشگاه علوم پزشکی اهواز اضافه شد  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از افزوده شدن رشته بهداشت مدارس در این دانشگاه خبر داد

رشته بهداشت مدارس به دانشگاه علوم پزشکی اهواز اضافه شد معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از افزوده شدن رشته بهداشت مدارس در این دانشگاه خبر داد

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ،دکتر شهنام عسگرپور با اشاره به راه‌اندازی رشته بهداشت مدارس، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برای سال ۱۴۰۱ مجوز جذب دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ کرد.   وی افزود: در این راستا رشته بهداشت مدارس با ...

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ،دکتر شهنام عسگرپور با اشاره به راه‌اندازی رشته بهداشت مدارس، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برای سال ۱۴۰۱ مجوز جذب دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ کرد.

 

وی افزود: در این راستا رشته بهداشت مدارس با هدف تربیت کارشناسان سلامت مدارس و ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای مختلف که شامل مهارت‌های آموزشی، پژوهشی و پیشگیری و مراقبت از سلامت مدارس راه‌اندازی شده است.

 

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در استان خوزستان ۱۱ هزار و ۸۰۰ مدرسه وجود دارد که در این مدارس حدود یک میلیون و ۱۲۰ هزار دانش‌آموز تحصیل می‌کنند و از نظر آمار دانش آموزی جزو استان‌های با حمعیت بالا هستیم بنابراین ضرورت تربیت کادر کارشناسی و متخصص در این حوزه محسوس است.

 

عسگرپور بیان کرد: کارشناسان بهداشت مدارس در طول هشت ترم تحصیلی ۱۳۰ واحد درسی تئوری و عملی شامل دروس عمومی، پایه، تخصصی و کارآموزی را می‌گذرانند.

 

 

 

***

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ،دکتر شهنام عسگرپور با اشاره به راه‌اندازی رشته بهداشت مدارس، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برای سال ۱۴۰۱ مجوز جذب دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ کرد.وی افزود: در این راستا رشته بهداشت مدارس با هدف تربیت کارشناسان سلامت مدارس و ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای مختلف که شامل مهارت‌های آموزشی، پژوهشی و پیشگیری و مراقبت از سلامت مدارس راه‌اندازی شده است.معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در استان خوزستان ۱۱ هزار و ۸۰۰ مدرسه وجود دارد که در این مدارس حدود یک میلیون و ۱۲۰ هزار دانش‌آموز تحصیل می‌کنند و از نظر آمار دانش آموزی جزو استان‌های با حمعیت بالا هستیم بنابراین ضرورت تربیت کادر کارشناسی و متخصص در این حوزه محسوس است.عسگرپور بیان کرد: کارشناسان بهداشت مدارس در طول هشت ترم تحصیلی ۱۳۰ واحد درسی تئوری و عملی شامل دروس عمومی، پایه، تخصصی و کارآموزی را می‌گذرانند.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/