شنبه
۲۲ مرداد , ۱۴۰۱
کد خبر : 7992
10:03:15 - پنج‌شنبه 4 آگوست 2022
اولویت عمرانی دولت ، تکمیل فاضلاب خوزستان  معاون استاندار خوزستان:تکمیل طرح‌های فاضلاب استان با محوریت فاضلاب اهواز به اولویت طرح‌های عمرانی دولت تبدیل شده است.

اولویت عمرانی دولت ، تکمیل فاضلاب خوزستان معاون استاندار خوزستان:تکمیل طرح‌های فاضلاب استان با محوریت فاضلاب اهواز به اولویت طرح‌های عمرانی دولت تبدیل شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: تکمیل طرح‌های فاضلاب خوزستان با محوریت فاضلاب اهواز به اولویت طرح‌های عمرانی دولت تبدیل شده و در این راستا اعتبارات مناسبی برای تکمیل این طرح‌ها اختصاص داده شده است.   به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛محمد خانچی روز چهارشنبه در جلسه پروژه فاضلاب اهواز با بیان ...

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: تکمیل طرح‌های فاضلاب خوزستان با محوریت فاضلاب اهواز به اولویت طرح‌های عمرانی دولت تبدیل شده و در این راستا اعتبارات مناسبی برای تکمیل این طرح‌ها اختصاص داده شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ؛محمد خانچی روز چهارشنبه در جلسه پروژه فاضلاب اهواز با بیان اینکه تمام ظرفیت استان برای تکمیل طرح‌های آب و فاضلاب خوزستان باید به پای کار بیاید افزود: طرح فاضلاب اهواز به آبروی کشور و استان تبدیل شده است و با توجه به مشکلات و پیچیدگی‌های آن، تکمیل این طرح به تنهایی از عهده آبفا بر نمی‌آید.

 

وی ادامه داد: نگاه و توجه خوبی به استان خوزستان در سطح دولت سیزدهم وجود دارد که باید از این فرصت برای شتاب بخشی به طرح‌های فاضلاب و آب استان استفاده شود.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان افزود: با اعتباراتی که توسط دولت برای تکمیل این طرح اختصاص داده شده است هیچ بهانه‌ای برای کار نکردن در این بخش وجود ندارد.

 

خانچی گفت: با توجه به تخصیص اعتبار از طریق منابع مالی مختلف برای اجرای طرح فاضلاب خوزستان و اهواز پیش بینی می‌شود این طرح‌ها امسال با مشکل مالی مواجه نشوند.

 

وی افزود: اواخر سال گذشته تزریق نقدینگی برای تصفیه طلب پیمانکاران طرح‌های فاضلاب خوزستان توسط دولت انجام شد که با این اقدام انتظار می‌رود روند تکمیل طرح‌های فاضلاب خوزستان با سرعت ادامه یابد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان نیز در این جلسه با اشاره به سرمایه گذاری سنگین و اجرای طرح‌های متعدد در بخش آب و فاضلاب این استان، گفت: دولت سیزدهم اراده کرده است تا مشکل آب و فاضلاب خوزستان را یکبار برای همیشه حل کند و این هدف‌گذاری مهم دولت با سرعت در حال تحقق است.

 

 

 

محمدرضا کرمی نژاد با اشاره به آخرین وضعیت پروژه فاضلاب اهواز ادامه داد: طرح فاضلاب اهواز در ۱۵۶ نقطه همزمان در حال اصلاح، تعمیر و توسعه است، به گونه‌ای که روند اجرایی این پروژه هم اکنون به وضعیت مطلوبی رسیده است.

 

 

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/