شنبه
۲۲ مرداد , ۱۴۰۱
کد خبر : 7971
20:46:41 - سه‌شنبه 2 آگوست 2022
جهاد دانشگاهی زیست بوم نوآوریِ نخبگان ایران/  اثرگذاری جهاد دانشگاهی در رفع نیازهای کشور با به کارگیری متخصصان داخلی

جهاد دانشگاهی زیست بوم نوآوریِ نخبگان ایران/ اثرگذاری جهاد دانشگاهی در رفع نیازهای کشور با به کارگیری متخصصان داخلی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با به کارگیری متخصصان توانمند داخلی در طول ۴۰ سال هر جا نیاز بوده به حوزه‌های علمی و پژوهشی ورود کرده است، گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه سلامت نیز در کارهای درمانگاهی و علمی فعالیت‌های خوبی داشته است.   به گزارش پایگاه خبری ...

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با به کارگیری متخصصان توانمند داخلی در طول ۴۰ سال هر جا نیاز بوده به حوزه‌های علمی و پژوهشی ورود کرده است، گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه سلامت نیز در کارهای درمانگاهی و علمی فعالیت‌های خوبی داشته است.

 

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛دکتر محمدحسین سرمست :ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی اظهار کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی برگرفته از انقلاب و با اهداف علمی و فرهنگی و رفع نیازهای انقلاب در این حوزه، تشکیل شد.

وی افزود: این مجموعه متشکل از متخصصان علمی و توانمند داخلی است که در طول ۴۰ سال هر جا نیاز بوده به حوزه‌های علمی و پژوهشی ورود کرده است. جهاد دانشگاهی در حوزه سلامت نیز در کارهای درمانگاهی و علمی فعالیت‌های خوبی داشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: امسال نیز در تحقق شعار سال یعنی تولید با اتکا به علوم دانش بنیان، جهاد دانشگاهی جزو اهداف این نامگذاری بوده است.

وی بیان کرد: از اهداف دیگر این مجموعه  به کارگیری متخصصان توانمند داخلی در رفع نیازها و توجه به موضوع دانش بنیان است. در بحث دانشگاهی نیز این مجموعه از نظر علمی و امکانات عملی، در سطح مناسبی قرار دارد.

 

 

***

ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با به کارگیری متخصصان توانمند داخلی در طول ۴۰ سال هر جا نیاز بوده به حوزه‌های علمی و پژوهشی ورود کرده است، گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه سلامت نیز در کارهای درمانگاهی و علمی فعالیت‌های خوبی داشته است.دکتر محمدحسین سرمست در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی اظهار کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی برگرفته از انقلاب و با اهداف علمی و فرهنگی و رفع نیازهای انقلاب در این حوزه، تشکیل شد.وی افزود: این مجموعه متشکل از متخصصان علمی و توانمند داخلی است که در طول ۴۰ سال هر جا نیاز بوده به حوزه‌های علمی و پژوهشی ورود کرده است. جهاد دانشگاهی در حوزه سلامت نیز در کارهای درمانگاهی و علمی فعالیت‌های خوبی داشته است.رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: امسال نیز در تحقق شعار سال یعنی تولید با اتکا به علوم دانش بنیان، جهاد دانشگاهی جزو اهداف این نامگذاری بوده است.وی بیان کرد: از اهداف دیگر این مجموعه به کارگیری متخصصان توانمند داخلی در رفع نیازها و توجه به موضوع دانش بنیان است. در بحث دانشگاهی نیز این مجموعه از نظر علمی و امکانات عملی، در سطح مناسبی قرار دارد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/