سه شنبه
۱۲ مهر , ۱۴۰۱
کد خبر : 8030
11:14:50 - چهارشنبه 10 آگوست 2022
تصمیمات ستاد اقتصادی دولت برای بهبود بازار سرمایه

تصمیمات ستاد اقتصادی دولت برای بهبود بازار سرمایه

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛ نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست آقای رئیسی برگزار شد و در این نشست، گزارشی از آخرین وضع بازار سرمایه، تحولات این بازار و نوسانات آن ارائه و علل این روند‌ها تشریح شد. تصمیمات ستاد اقتصادی دولت برای بهبود بازار سرمایه همچنین در ادامه نشست، نتایج مصوبات ...

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛ نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست آقای رئیسی برگزار شد و در این نشست، گزارشی از آخرین وضع بازار سرمایه، تحولات این بازار و نوسانات آن ارائه و علل این روند‌ها تشریح شد.

تصمیمات ستاد اقتصادی دولت برای بهبود بازار سرمایه

همچنین در ادامه نشست، نتایج مصوبات پیشین ستاد درباره بازار سرمایه و کارهای دستگاه‌های اجرایی در این‌باره، در قالب گزارشی مطرح و آسیب‌شناسی شد.

 

رئیس جمهور، پس از شنیدن گزارش‌ دستگاه‌های مسئول، بر لزوم حفظ ثبات بازار سرمایه تأکید کرد و گفت: وزارت اقتصاد و سایر دستگاه‌های مسئول در حوزه بازار سرمایه باید به گونه‌ای عمل کنند که این بازار برای فعالان آن پیش‌بینی‌پذیر و با ثبات باشد.

 

آقای رئیسی، همچنین از اهتمام جدی دولت برای حفاظت از منافع مردم و سهام‌داران در بازار سرمایه خبر داد و با تأکید بر ضرورت شفافیت و ثبات مقررات در این بازار، تصریح کرد: برای تحقق پیش‌بینی‌پذیری بازار سرمایه لازم است مقررات این بازار کاملا شفاف باشد و در عین حال از تغییرات مکرر در مقررات، به‌طور جدی پرهیز شود.

 

در ادامه این نشست، علاوه بر تأکید دوباره بر اجرای مصوبات پیشین ستاد اقتصادی دولت درباره بازار سرمایه، راهکار‌های دیگری برای بهبود روند و ثبات‌بخشی به این بازار بررسی و تصویب شد.

 

 

*****

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛ نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست آقای رئیسی برگزار شد و در این نشست، گزارشی از آخرین وضع بازار سرمایه، تحولات این بازار و نوسانات آن ارائه و علل این روند‌ها تشریح شد.تصمیمات ستاد اقتصادی دولت برای بهبود بازار سرمایههمچنین در ادامه نشست، نتایج مصوبات پیشین ستاد درباره بازار سرمایه و کارهای دستگاه‌های اجرایی در این‌باره، در قالب گزارشی مطرح و آسیب‌شناسی شد.رئیس جمهور، پس از شنیدن گزارش‌ دستگاه‌های مسئول، بر لزوم حفظ ثبات بازار سرمایه تأکید کرد و گفت: وزارت اقتصاد و سایر دستگاه‌های مسئول در حوزه بازار سرمایه باید به گونه‌ای عمل کنند که این بازار برای فعالان آن پیش‌بینی‌پذیر و با ثبات باشد.آقای رئیسی، همچنین از اهتمام جدی دولت برای حفاظت از منافع مردم و سهام‌داران در بازار سرمایه خبر داد و با تأکید بر ضرورت شفافیت و ثبات مقررات در این بازار، تصریح کرد: برای تحقق پیش‌بینی‌پذیری بازار سرمایه لازم است مقررات این بازار کاملا شفاف باشد و در عین حال از تغییرات مکرر در مقررات، به‌طور جدی پرهیز شود.در ادامه این نشست، علاوه بر تأکید دوباره بر اجرای مصوبات پیشین ستاد اقتصادی دولت درباره بازار سرمایه، راهکار‌های دیگری برای بهبود روند و ثبات‌بخشی به این بازار بررسی و تصویب شد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/