متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : پنج شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان: ناحیه شمال از اولویت‌های توسعه زیرساخت‌های برق خوزستان است

برق منطقه‌ای خوزستان

برق منطقه‌ای خوزستان

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با اشاره به بهره‌برداری یک پروژه افزایش ظرفیت پست برق در اندیمشک و یک پروژه تعویض هادی خط در دزفول گفت: ناحیه شمال خوزستان از اولویت‌های شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در توسعه زیرساخت‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، محمود دشت‌بزرگ اظهار کرد: عملیات نصب و راه‌اندازی ترانس دوم پست برق ۱۳۲.۳۳ کیلوولت سبز آب اندیمشک به ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر به پایان رسیده و اکنون این پست برقدار شده است.

وی با بیان اینکه ارزش سرمایه‌گذاری این پروژه ۱۰۰ میلیارد ریال بوده است، افزود: این افزایش ظرفیت باعث بهبود ولتاژ شبکه و پایداری شبکه برق در شهرستان اندیمشک می‌شود و همچنین برق کارخانه پانیا پرتو کهربا در این شهرستان را تامین می‌کند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: عملیات اجرایی تعویض هادی خط ۱۳۲ کیلوولت جندی شاپور (دژپل- فولاد روهینا) به طول ۲۰ کیلومتر در شهرستان دزفول نیز به پایان رسیده و اکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

دشت‌بزرگ ادامه داد: ارزش سرمایه‌گذاری انجام‌شده در این پروژه ۵۵ میلیارد ریال است و اجرای آن باعث کاهش بارگیری و جلوگیری از اضافه بار به سایر خطوط برق منطقه می‌شود.

وی خاطرنشان‌کرد: تعویض هادی خط جندی‌شاپور باعث کاهش هزینه‌ها به دلیل عدم احداث خطوط جدید و استفاده حداکثری از خطوط موجود خواهد شد و همچنین امکان مانور بین شبکه ۴۰۰ و ۱۳۲ کیلوولت ناحیه شمال را فراهم می‌کند.

دشت‌بزرگ گفت: ناحیه شمال خوزستان از اولویت‌های شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در توسعه زیرساخت‌ها محسوب می‌شود و عملیات اجرایی پروژه‌های توسعه‌ای متعددی در این ناحیه شروع شده است.

دشت‌بزرگ ادامه داد: ارزش سرمایه‌گذاری انجام‌شده در این پروژه ۵۵ میلیارد ریال است و اجرای آن باعث کاهش بارگیری و جلوگیری از اضافه بار به سایر خطوط برق منطقه می‌شود.وی خاطرنشان‌کرد: تعویض هادی خط جندی‌شاپور باعث کاهش هزینه‌ها به دلیل عدم احداث خطوط جدید و استفاده حداکثری از خطوط موجود خواهد شد و همچنین امکان مانور بین شبکه ۴۰۰ و ۱۳۲ کیلوولت ناحیه شمال را فراهم می‌کند.دشت‌بزرگ گفت: ناحیه شمال خوزستان از اولویت‌های شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در توسعه زیرساخت‌ها محسوب می‌شود و عملیات اجرایی پروژه‌های توسعه‌ای متعددی در این ناحیه شروع شده است.

آخرین مطالب