متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۶ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

مدیرکل هواشناسی خوزستان : پیش‌بینی انحراف از نرمال بارش در ۴ هفته آینده / بارش سنگین در حوضه آبریز کارون بزرگ

بارش سنگین

 بارش سنگین

مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به انحراف از نرمال بارش در چهار هفته آینده در کشور، از پیش‌بینی بارش سنگین در زاگرس مرکزی از جمله حوضه آبریز کارون بزرگ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، محمد سبزه‌زاری با اشاره به پیش‌بینی انحراف از نرمال بارش در چهار هفته آینده در سطح کشور، اظهار کرد: بارش‌ها در هفته دوم این بازه یعنی از ۱۳ تا ۱۹ آبان‌ماه در استان‌های ساحلی دریای خزر به ویژه نیمه غربی آن، استان‌های واقع در البرز مرکزی، غربی و شمال غرب کشور بیشتر از نرمال خواهد بود و در سایر مناطق کشور در محدوده نرمال پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: همچنین در هفته سوم این بازه یعنی از ۲۰ تا ۲۶ آبان‌ماه بارش‌های فراگیر خواهیم داشت. در این مدت بارش‌ها به ویژه در نیمه غربی کشور بیش از نرمال پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در این مدت بارش در زاگرس مرکزی از جمله حوضه آبریز کارون بزرگ نسبتا سنگین پیش‌بینی می‌شود.

سبزه‌زاری بیان کرد: میانگین بارش کشور در هفته چهارم این بازه از ۲۷ آبان‌ماه تا ۳ آذرماه بیش از نرمال پیش‌بینی می‌شود. همچنین انتظار می‌رود ۱۰ روز پایانی آبان‌ماه همراه با بارش‌های نسبتا سنگین به ویژه در نواحی زاگرس مرکزی باشد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به انحراف از نرمال بارش در چهار هفته آینده در کشور، از پیش‌بینی بارش سنگین در زاگرس مرکزی از جمله حوضه آبریز کارون بزرگ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، محمد سبزه‌زاری با اشاره به پیش‌بینی انحراف از نرمال بارش در چهار هفته آینده در سطح کشور، اظهار کرد: بارش‌ها در هفته دوم این بازه یعنی از ۱۳ تا ۱۹ آبان‌ماه در استان‌های ساحلی دریای خزر به ویژه نیمه غربی آن، استان‌های واقع در البرز مرکزی، غربی و شمال غرب کشور بیشتر از نرمال خواهد بود و در سایر مناطق کشور در محدوده نرمال پیش‌بینی می‌شود.وی افزود: همچنین در هفته سوم این بازه یعنی از ۲۰ تا ۲۶ آبان‌ماه بارش‌های فراگیر خواهیم داشت. 

آخرین مطالب