متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : جمعه ۱۳۹۹/۰۹/۷ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

فاز سوم پروژه آبرسانی در هفته آینده پایان می‌یابد

انتقال آب غیزانیه

فاز سوم خط لوله انتقال آب غیزانیه که توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا سپاه درحال ساخت است، طی هفته آینده به پایان می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، در بازدید سرزده سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان از روند آبرسانی به روستاهای بخش غیزانیه و بررسی اجرای پروژه انتقال آب به این بخش محروم اعلام شد، فاز سوم خط لوله انتقال آب غیزانیه که توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا سپاه درحال ساخت است، طی هفته آینده به پایان می‌رسد.

طبق زمان‌بندی قبلی فاز سوم پروژه انتقال آب به غیزانیه به طول سه کیلومتر بنا بود طی ۴۵ تا ۶۰ روز به پایان برسد که با اقدام جهادی و شبانه‌روزی در کمتر از یک ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

در این بازدید تداوم آبرسانی با تانکر و حفر چاه آب در روستاهای مختلف غیرقانونی توسط بسیج سازندگی مورد تاکید و پیگیری قرار گرفت.

 برای آبرسانی پایدار به روستاهای غیزانیه باید هر سه فاز پروژه انتقال آب این بخش به اتمام برسد که متأسفانه هنوز خبری از پایان فاز دوم خط لوله انتقال آب غیزانیه نیست درصورتی که طول آن کمتر از نصف فاز سوم است که در این زمینه استانداری خوزستان، شرکت آب و فاضلاب و سایر ارگان‌هایی که مسؤولیت اجرای آن را برعهده دارند باید پاسخگو باشند.

برای آبرسانی پایدار به روستاهای غیزانیه باید هر سه فاز پروژه انتقال آب این بخش به اتمام برسد که متأسفانه هنوز خبری از پایان فاز دوم خط لوله انتقال آب غیزانیه نیست درصورتی که طول آن کمتر از نصف فاز سوم است که در این زمینه استانداری خوزستان، شرکت آب و فاضلاب و سایر ارگان‌هایی که مسؤولیت اجرای آن را برعهده دارند باید پاسخگو باشند.برای آبرسانی پایدار به روستاهای غیزانیه باید هر سه فاز پروژه انتقال آب این بخش به اتمام برسد که متأسفانه هنوز خبری از پایان فاز دوم خط لوله انتقال آب غیزانیه نیست درصورتی که طول آن کمتر از نصف فاز سوم است که در این زمینه استانداری خوزستان، شرکت آب و فاضلاب و سایر ارگان‌هایی که مسؤولیت اجرای آن را برعهده دارند باید پاسخگو باشند.

آخرین مطالب