یکشنبه
۲ مهر , ۱۴۰۲
کد خبر : 7935
14:46:06 - یکشنبه 31 جولای 2022
اعطای تسهیلات بیمه به فرهنگیان خوزستانی  مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از بیمه ۹۹ هزار و ۷۲۱ نفر به عنوان بیمه‌شدگان اصلی و تحت تکفل توسط این اداره‌کل در سال جاری خبر داد.

اعطای تسهیلات بیمه به فرهنگیان خوزستانی مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از بیمه ۹۹ هزار و ۷۲۱ نفر به عنوان بیمه‌شدگان اصلی و تحت تکفل توسط این اداره‌کل در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانش وانرژی؛ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به،اعطای تسهیلات به فرهنگیان خوزستانی، اظهار کرد: از فروردین‌ماه تا پایان تیرماه امسال، از طریق بانک ملت ۶۹۰ میلیارد ریال و از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز مبلغ ۱۱۲ میلیارد ریال وام به فرهنگیان خوزستانی اعطا شده است.   مسعود ...

به گزارش پایگاه خبری دانش وانرژی؛ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به،اعطای تسهیلات به فرهنگیان خوزستانی، اظهار کرد: از فروردین‌ماه تا پایان تیرماه امسال، از طریق بانک ملت ۶۹۰ میلیارد ریال و از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز مبلغ ۱۱۲ میلیارد ریال وام به فرهنگیان خوزستانی اعطا شده است.

 

مسعود حمیدی‌نژاد افزود: برای کمک به بیماران صعب‌العلاج فرهنگی نیز تاکنون مبلغ ۲ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال اعطا شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: امسال ۹۹ هزار و ۷۲۱ نفر نیز به عنوان بیمه‌شدگان اصلی و تحت تکفل توسط اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان بیمه شده‌اند.

 

 

**به گزارش پایگاه خبری دانش وانرژی؛ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اعطای تسهیلات به فرهنگیان خوزستانی، اظهار کرد: از فروردین‌ماه تا پایان تیرماه امسال، از طریق بانک ملت ۶۹۰ میلیارد ریال و از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز مبلغ ۱۱۲ میلیارد ریال وام به فرهنگیان خوزستانی اعطا شده است.مسعود حمیدی‌نژاد افزود: برای کمک به بیماران صعب‌العلاج فرهنگی نیز تاکنون مبلغ ۲ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال اعطا شده است.مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: امسال ۹۹ هزار و ۷۲۱ نفر نیز به عنوان بیمه‌شدگان اصلی و تحت تکفل توسط اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان بیمه شده‌اند.به گزارش پایگاه خبری دانش وانرژی؛ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اعطای تسهیلات به فرهنگیان خوزستانی، اظهار کرد: از فروردین‌ماه تا پایان تیرماه امسال، از طریق بانک ملت ۶۹۰ میلیارد ریال و از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز مبلغ ۱۱۲ میلیارد ریال وام به فرهنگیان خوزستانی اعطا شده است.مسعود حمیدی‌نژاد افزود: برای کمک به بیماران صعب‌العلاج فرهنگی نیز تاکنون مبلغ ۲ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال اعطا شده است.مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: امسال ۹۹ هزار و ۷۲۱ نفر نیز به عنوان بیمه‌شدگان اصلی و تحت تکفل توسط اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان بیمه شده‌اند.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/