سه شنبه
۱۲ مهر , ۱۴۰۱
کد خبر : 8033
12:56:14 - چهارشنبه 10 آگوست 2022
معاون وزیر بهداشت: تلاش می‌شود بهداشت و درمان خوزستان ارتقا یابد

معاون وزیر بهداشت: تلاش می‌شود بهداشت و درمان خوزستان ارتقا یابد

معاون درمان وزارت بهداشت از تلاش برای ارتقای وضعیت بهداشت و درمان استان خوزستان خبرداد.   دکتر سعید کریمی در بدو ورود به خوزستان که امروز (۱۹ مردادماه) به منظور بررسی امکانات بهداشتی درمانی شهرستان‌های مسجدسلیمان، هفتکل، اندیکا و لالی انجام شد، وی با اشاره به سومین سفر استانی خود به اهواز اظهار کرد: این ...

معاون درمان وزارت بهداشت از تلاش برای ارتقای وضعیت بهداشت و درمان استان خوزستان خبرداد.

 

دکتر سعید کریمی در بدو ورود به خوزستان که امروز (۱۹ مردادماه) به منظور بررسی امکانات بهداشتی درمانی شهرستان‌های مسجدسلیمان، هفتکل، اندیکا و لالی انجام شد، وی با اشاره به سومین سفر استانی خود به اهواز اظهار کرد: این سفر به منظور پیگیری مصوبات و تصمیمات سفر قبلی انجام شده است.

 

وی افزود: در مورد درمان و تامین تجهیزاتی مانند آنژیوگرافی، سی تی اسکن و سونوگرفی قول هایی داده شده بود که این تجهیزات تحویل داده شده اند و تجهیزات مربوط به NICU هم به زودی تحویل داده خواهد شد.

 

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: این بار به صورت تیمی و همراه معاون بهداشت وزارت بهداشت و همکارانی از معاونت پشتیبانی خدمت رسیدیم تا وضعیت و مشکلات بهداشتی و درمانی مسجدسلیمان، لالی و اندیکا را بازدید و مشکلات را از نزدیک بررسی کنیم تا بتوانیم وضعیت بهداشت و درمان در این نقاط و خوزستان را ارتقاء دهیم.

 

وی افزود: همچنین تلاش می کنیم سریعتر مشکلاتی که در محدوده دانشگاه علوم پزشکی اهواز وجود د ارد با همراهی رئیس دانشگاه و دیگر مسئولان رفع شود.

 

 

***

وایسنا/خوزستان معاون درمان وزارت بهداشت از تلاش برای ارتقای وضعیت بهداشت و درمان استان خوزستان خبرداددکتر سعید کریمی در بدو ورود به خوزستان که امروز (۱۹ مردادماه) به منظور بررسی امکانات بهداشتی درمانی شهرستان‌های مسجدسلیمان، هفتکل، اندیکا و لالی انجام شد، در گفت و گو با ایسنا با اشاره به سومین سفر استانی خود به اهواز اظهار کرد: این سفر به منظور پیگیری مصوبات و تصمیمات سفر قبلی انجام شده است.

وی افزود: در مورد درمان و تامین تجهیزاتی مانند آنژیوگرافی، سی تی اسکن و سونوگرفی قول هایی داده شده بود که این تجهیزات تحویل داده شده اند و تجهیزات مربوط به NICU هم به زودی تحویل داده خواهد شد.

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: این بار به صورت تیمی و همراه معاون بهداشت وزارت بهداشت و همکارانی از معاونت پشتیبانی خدمت رسیدیم تا وضعیت و مشکلات بهداشتی و درمانی مسجدسلیمان، لالی و اندیکا را بازدید و مشکلات را از نزدیک بررسی کنیم تا بتوانیم وضعیت بهداشت و درمان در این نقاط و خوزستان را ارتقاء دهیم.وی افزود: همچنین تلاش می کنیم سریعتر مشکلاتی که در محدوده دانشگاه علوم پزشکی اهواز وجود د ارد با همراهی رئیس دانشگاه و دیگر مسئولان رفع شود.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پيشنهاد سردبير

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/