یکشنبه
۲ مهر , ۱۴۰۲
کد خبر : 8045
17:56:06 - شنبه 13 آگوست 2022
رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان :پذیرش ۲۹۴ دانش‌آموز خوزستانی در آزمون جهش تحصیلی

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان :پذیرش ۲۹۴ دانش‌آموز خوزستانی در آزمون جهش تحصیلی

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛ ، علی ممبینی با اشاره به اعلام نتایج جهش تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱، اظهار کرد: اولیا می‌توانند ضمن مراجعه یا تماس با مدرسه از نتیجه آزمون جهش دانش‌آموز خود مطلع شوند.   پذیرش ۲۹۴ دانش‌آموز خوزستانی در  آزمون جهش تحصیلی   وی افزود: طبق برنامه‌ریزی قبلی و با تشکیل ...

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛ ، علی ممبینی با اشاره به اعلام نتایج جهش تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱، اظهار کرد: اولیا می‌توانند ضمن مراجعه یا تماس با مدرسه از نتیجه آزمون جهش دانش‌آموز خود مطلع شوند.

 

پذیرش ۲۹۴ دانش‌آموز خوزستانی در  آزمون جهش تحصیلی

 

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی قبلی و با تشکیل کارگروه تخصصی و برآورد آمار دانش‌آموزان، استان خوزستان به چهار قطب تقسیم شد و شهر‌های اهواز، دزفول، آ آبادان و رامهرمز به عنوان پایگاه‌های تخصصی برای اجرای آزمون انتخاب شدند.

 

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با بیان اینکه انجام آزمون جهش تحصیلی از ۲۹ تیرماه آغاز شد و تا ۱۹ مردادماه ادامه داشت، گفت: از آغاز کار جهش تحصیلی در مجموع ۹۲۴ دانش‌آموز ارزیابی شدند که ۲۹۴ نفر تایید و ۶۳۰ نفر نیز تایید نشدند. به عبارت دیگر حدود ۳۲ درصد شرایط جهش تحصیلی را داشتند و حدود ۶۸ درصد از شرایط جهش تحصیلی برخودار نبودند.

 

 

***

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، علی ممبینی با اشاره به اعلام نتایج جهش تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱، اظهار کرد: اولیا می‌توانند ضمن مراجعه یا تماس با مدرسه از نتیجه آزمون جهش دانش‌آموز خود مطلع شوند.پذیرش ۲۹۴ دانش‌آموز خوزستانی در آزمون جهش تحصیلیوی افزود: طبق برنامه‌ریزی قبلی و با تشکیل کارگروه تخصصی و برآورد آمار دانش‌آموزان، استان خوزستان به چهار قطب تقسیم شد و شهر‌های اهواز، دزفول، آ آبادان و رامهرمز به عنوان پایگاه‌های تخصصی برای اجرای آزمون انتخاب شدند.رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با بیان اینکه انجام آزمون جهش تحصیلی از ۲۹ تیرماه آغاز شد و تا ۱۹ مردادماه ادامه داشت، گفت: از آغاز کار جهش تحصیلی در مجموع ۹۲۴ دانش‌آموز ارزیابی شدند که ۲۹۴ نفر تایید و ۶۳۰ نفر نیز تایید نشدند. به عبارت دیگر حدود ۳۲ درصد شرایط جهش تحصیلی را داشتند و حدود ۶۸ درصد از شرایط جهش تحصیلی برخودار نبودند.رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با بیان اینکه انجام آزمون جهش تحصیلی از ۲۹ تیرماه آغاز شد و تا ۱۹ مردادماه ادامه داشت، گفت: از آغاز کار جهش تحصیلی در مجموع ۹۲۴ دانش‌آموز ارزیابی شدند که ۲۹۴ نفر تایید و ۶۳۰ نفر نیز تایید نشدند. به عبارت دیگر حدود ۳۲ درصد شرایط جهش تحصیلی را داشتند و حدود ۶۸ درصد از شرایط جهش تحصیلی برخودار نبودند

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

دانش و انرژی دانش و انرژی دانش و انرژی تابناك وب https://www.daneshvaenergy.ir/ https://www.daneshvaenergy.ir/