متین وب هاست هاست متین وب هاست پشتیبانی سایت اهواز قالب سایت آمین
امروز : سه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ می باشد.
متین وب هاست

انرژي

نام‌نویسی حدود ۶۰ هزار نفر در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی

آزمون استخدام

آزمون استخدام

دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی با اعلام اینکه تاکنون در این آزمون حدود ۶۰ هزار نفر ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند از کارجویان و علاقه‌مندان به فرصت‌های شغلی بهتر خواست ثبت‌نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی ، محمدحسین قمری روز چهارشنبه با بیان این که تاکنون تقاضای جذب نیرو برای حدود ۲۵ هزار فرصت شغلی از سوی شرکت های بخش خصوصی ارایه شده است، افزود: امسال شاهد افزایش تعداد شرکت هایی هستیم که بیش از هزار نفر تقاضای جذب دارند از جمله فقط صنایع فولاد هیربد ۹ هزار نفر را از میان برگزیدگان آزمون استخدام بخش خصوصی در مشاغل مختلف جذب خواهد کرد.

وی با تاکید بر این که زمان ثبت نام این آزمون تا ساعت ۲۴ یکشنبه آینده ۱۲ مرداد است و تمدید نمی شود، تصریح کرد: مرحله اول این آزمون به صورت غیرحضوری و اینترنتی برگزار می شود و در مرحله دوم برگزیدگان سه برابر ظرفیت برای مصاحبه به شرکت ها معرفی می شوند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا مراحل جذب آنها طی شود.

در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی، بیش از دو هزار و ۴۰۰ شرکت دانش بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود برای حدود ۲۵ هزار موقعیت شغلی در سراسر کشور از طریق آزمون می کنند.

علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاع درباره جزئیات آزمون می‌توانند به نشانی اینترنتی INRE.IR  مراجعه کنند.

آخرین مطالب